VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylové podlahy se stávají běžnou součástí našeho života.

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

 

Vlhko vinylové podlaze nevadí, proto je vhodná i do koupelen a kuchyní. Spolupracujeme s firmami Expona, Project Line, Gerfloor, Fatra, Forbo, od kterých nabízíme vinylové podlahy s podložkou.

 

Výhodou vinylových podlah je:

vysoká odolnost k opotřebení
odolnost k vlhkosti a chemikáliím
odolnost proti působení kolečkových židlí a proti pádům
snadná údržba, nízká úroveň hluku
Vinylové podlahy věrně napodobují vzor dřeva, kamene, dlaždic, skleněných dlaždic a korku.

 

 

Velkým hitem se staly vinylové podlahy, které nabízíme od firmy Expona, Project line, Gerfloor, Fatra, Forbo. Základní nabídka spočívá v bytovém PVC od firmy Gerfloor. Jedná se o vinylové podlahys textilní podložkou. Ta přináší výhody při pokládce a v podstatě zlevňuje přípravu podkladu pro položení.  Mezi tyto produtky patří značky Texline a Primetex. Firma Gerfloor dále nabízí heterogenní  vinyly, která mají celkovou tloušťku 2,2 mm a lze je využít do bytových, komerčních i průmyslových prostor.

 

Výborný poměr cena a design nabízejí vinyly od společnosti Expona Project, Domestic, Design. V současné chvíli máme několik dekorů za cenu 399,- Kč (s dph). Řada zákazníků preferuje vinyly před laminátem z následujících důvodů:

Kročejová hlučnost – zjistí se jednoduchým testem přímo na vzorkovně. Stačí hodit svazek klíčů na vinylovou a poté na laminátovou podlahu, lehce lze zjistit, že vinyl bezvadně tlumí prostup zvuku svým jádrem.
Nasákavost vzdušná či spodní – laminátové podlahy snadno přijmou vlhkost, a to jak z nevyschlého podkladu, tak i z málo známé vzdušné vlkosti. Stačí, když se nechá v zimě při mrazu otevřená ventilace, výměnou vlhkosti mezi interiérem a exteriérem se vysaje přirozená vlhkost z laminátové podlahy. Proces se jmenuje mrazové vysoušení a zapříčíní zmenšení formátu laminátové podlahy, a tedy rozšíření spár. Tyto negativní vlastnosti vinylové podlahynemají.

 


KATALOGOVÝ LIST vinylových podlah FATRA

KATALOGOVÝ LIST vinylových podlah MODULEO 

KATALOGOVÝ LIST PVC podlah GELFLOR

 


Nabízíme také laminátové podlahy.

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz