POHLEDOVÉ STĚRKY

 


Hledáte moderní krásu povrchu stěn nebo podlah ve špičkové kvalitě?

 

Pak máme pro Vás ideální řešení v naší pohledové stěrce zvané Facebeton.


Je to povrch, který imituje dnes tak oblíbený pohledový beton a je šitý na míru  moderním a  zajímavým úpravám ploch v interiéru i exteriéru. Pohledová stěrka Facebeton dodá Vašemu prostoru nadčasový vzhled a dá vyniknout Vámi zvoleným doplňkům, které v kombinaci s naší pohledovou stěrkou Facebeton mohou zapůsobit originálním a jedinečným dojmem.

 


 

 

Facebeton pohledovou stěrku lze nanášet na jakýkoliv povrch a to ve velké barevné škále dle našeho vzorníku Europe. Nespornou výhodou  Facebetonu je jeho použití jako alternativa k běžně používaným obkladům a dlažbám.Chceme Vám ukázat, že Facebeton má využití téměř všude a z jeho krásy se Vám může až tajit dech. Pohledové stěrce Facebeton to sluší kdekoliv, ať se jedná o moderní interiér domů a bytů, nebo například o zahradní prvky v exteriéru. V podobě pohledové stěrky Facebeton Vám přinášíme do Vašeho domova kus přírody.

 

 

CHCETE PORADIT NEBO SI DOMLUVIT
OSOBNÍ KONZULTACI?
JSME TU PRO VÁS - 603 451 009

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz