PVC PODLAHY

V našem interiérovém studiu v Třebíči nabízíme zákazníkům PVC podlahy.

 


KATALOGOVÝ LIST PVC podlah FATRA

KATALOGOVÝ LIST PVC podlah FORBO

KATALOGOVÝ LIST PVC podlah TARKETT

Tyto podlahy jsou z umělé hmoty, přidáním plnidel získavají nášlapnou pružnost, jsou voděodolné, mají pružný materiál, mechanicky odolné a dobře tlumí hluk.

 

 

PVC podlahy jsou v současné době nejžádanější hladkou podlahovinou, a to protože jsou nenáročné na úklid a jednoduše se pokládají.

 

Dále je PVC podlaha oproti laminátovým plovoucím podlahám výrazně teplejší a tišší. PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé.

 

 

V našem interiérovém studiu vám nabízíme světlé nebo tmavé PVC podlahy či dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů. Jsou vhodné pro alergiky a pro podlahové vytápění.

 

V našem sortimentu máme k dispozici PVC podlahy jak do bytových prostor, tak do kanceláří a jiných komerčních prostor.PVC podlahy nabízíme v různých šířkách, tímto minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nemusí nastavovat.

Nabízíme také linoleum.

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz