KUCHYNĚ A INTERIÉROVÝ NÁBYTEK NA MÍRU

 

 

S výrobou interiérového nábytku máme tradici delší než 20 let.

 

Nabízíme kuchyňské linky na míru přesně podle vašich potřeb. Zpracujeme návrh podle možností dispozice, následně provedeme i pečlivou realizaci kuchyně v naší truhlárně, která má tradici delší než 20 let. Od zaměření až po finální výsledek neseme plnou odpovědnost.

 

 

Nabízíme nejen krásné a moderní, ale i přehledné a funkční kuchyně na míru, aby se kuchyň stala nejoblíbenějším místem vašeho domova. Pro kuchyně na míru platí to, že jsou vyrobeny s ohledem na váš vlastní vkus a styl. Kvalitu kuchyně na míru určuje více její funkčnost a materiál, ze kterého je vyrobena.

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchyňskou linku na míru vám navrhneme tak, aby kuchyň byla uspořádaná podle vašich představ aby vám šlo vše od ruky. Již při návrhu kuchyně na míru je důležitá volba materiálu. Základem každé kuchyně je kuchyňská linka na míru, jejíž kostru tvoří pracovní deska, kuchyňské skříňky a samozřejmě dvířka ke skříňkám.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

CHCETE PORADIT NEBO SI DOMLUVIT
OSOBNÍ KONZULTACI?
JSME TU PRO VÁS - 603 451 009

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz