KOUPELNOVÉ STUDIO

Podlahy

Nechte se inspirovat realizacemi koupelen různých stylů

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

 

Jsme koupelnové studio v Třebíči (Vysočina), které nabízí více než 50 vzorových koupelen, kterými se můžete nechat inspirovat pro realizaci a vybavené právě vaší koupelny. Patříme mezi největší vzorkové prodejny na Vysočině. Dodáváme obklady, dlažby, sanitární keramiku i koupelnové osvětlení.

Najdete u nás mnoho kompletních kójí, které představují široký sortiment koupelnového vybavení – umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty, moderní odpadové kanálky a velkoformátové sprchové hlavice, a další.

 

 

 

Jsme jediné Laufen bathroom centrum v okolí města Třebíče, které nabízí také sanitární keramiku této německé firmy. Mimo to jsme VIP partneři dodavatelské koupelnové keramiky a doplňků Sapho. V druhém patře prodejny můžete vidět vzorové koupelny vybavené sanitární keramikou Cersanit, Dřevojas a Intedoor, jsou doplněny velmi kvalitními bateriemi německého výrobce Hansa, Sapho, Grohe.

 

 

3D návrhy koupelen

3D návrhy koupelen a interiérů patří k často vyhledávané službě, kterou vám nabízíme prostřednictvím našich profesionálních designérů v sídle naší vzorkové prodejny v Třebíči. Velkou výhodou je, že provádíme návrhy na naší pobočce a neposíláme je ke zpracování externím grafikům.

Pro vytvoření 3D grafického návrhu potřebujeme, aby nám zákazník dodal plán či náčrty koupelny nebo interiéru. Nemusí se jednat o projekt, daleko podstatnější je, aby údaje o mírách byly co nepřesnější. Na základě odsouhlaseného grafického návrhu je proveden výpočet m2 čisté plochy a dále objednání zboží, například obklady, dlažby nebo sanitární keramiku.

Kvalitně a odborně vyhotovený 3D návrh koupelny pomůže dokonale ujasnitvaše představy o tom, jak by měla vaše koupelna vypadat a je základním kamenem pro realizaci koupelny.

Nabízíme Vám služby dvou architektů, kteří jsou součástí našeho týmu.

Navrh koupelny je zdarma. Zákazník zaplatí zálohu 1500 Kč, která je při objednávce zboží nebo služeb vratná. Navrh obsahuje jednu variantu obkladů včetně zachodu. Další varianta se je zpoplatněna 400,-

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz