INTERIÉROVÉ DVEŘE

 

 

PRÜM Masonite
INVADO SAPELI

Jsme specialisté na interiérové dveře. Naše interiérové studio v Třebíči nabízí dveře, zárubně, obložky, kování a doplňky, které vám udělají radost.

 

 

NOVĚ nabízíme dveře značky PRÜM -dveře s nadčasovým designem. Vysoká provedení v poměru s jejich cenou je velice atraktivní.
Nabízíme zákazníkům cenové dostupné interiéroví dveře Masonite, Invado a cenou stále dostupné dveře Sapeli.

 

 

V široké nabídce dále nabízíme bezfalcové dveře nebo dveře, které dosahují výšky 260 cm. U těcgti dvěří se jedná o zakázkovou výrobu. Spolupracujeme i s rakouskou fabrikou Wipro, která využívá nejnovější technologie a desénové prvky. Veškerý námi dodávaný sortiment jsme našim zákazníkům připravení rovněž dopravit a profesionálně namontovat. Montáž a isntalace dveří a montáž obložkovžch kovových zárubní je prováděna našimi zkušenými montéry.

 

CHCETE PORADIT NEBO SI DOMLUVIT
OSOBNÍ KONZULTACI?
JSME TU PRO VÁS - 603 451 009

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz