DŘEVĚNÉ PODLAHY

V našem interiérovém studiu v Třebíči nabízíme stále velmi oblíbené dřevěné podlahy.

 

Naše interiérové studio v Třebíči nabízí dřevěné podlahy, které jsou třívrstvé, snadno ošetřovatelné a vhodné i do interiérů s vyšší vlhkostí. Dřevěné podlahy, které nabízíme, mají dlouhou životnost a dokáží zútulnit váš domov.

 

Spolupracujeme s firmou Decospan, kde její dřevěné podlahy Teka, Solid a Par-ky splňují nejvyšší požadavky zákazníků, především co se týče dekoru třívrstvých dřevěných podlah. Dřevěné podlahy jsou vyráběny v třípásových parketových vzorech, ale trendem posledních let jsou dřevěná prkna, která vypadají jako selské prkno.

 


KATALOGOVÝ LIST dřevěných podlah TEKA

 

Produkt, který nejvíce oslovuje zákazníky, je značka Par-ky. Jedná se o dřevěnou podlahu s příjemným dekorem, má podklad HDF, jenž je ošetřen osmi vrstvami laku. Spojitost HDF podložky a několika vrstev laku přináší oproti běžným třívrstvým dřevěným podlahám řadu výhod. HDF podložka má desetkrát nižší nasákavost nežli laťovka, takže podlahu je možno čistit vodou bez obav, že nabobtná nebo že se na ní budou vytvářet bakteriální nečistoty ve spárách. Spáry jsou také impregnovány, aby nepropouštěly vlhkost do podkladu lamely. Další výhodou je tvrdost povrchu oproti dřevěným podlahám, do běžné třívrstvé podlahy lze udělat vryp nehtem, do podlahy Par-ky by bylo nutné použít pro vryp značnou fyzickou sílu a kovový předmět. Tvrdost povrchu přináší velké možnosti ve využívání Par-kydřevěných podlah.  Konkrétně jsme dodávali Par-ky do restaurací, zubních ordinací a obchodních prostor, vždy přinesly do interiéru eleganci a pocit přírodního materiálu.

 

Nabízíme také vinylové podlahy, laminátové podlahy nebo korkové podlahy.

 

PROHLÉDNĚTE SI REFERENČNÍ GALERII
a naberte inspiraci 

JSME INTERIÉROVÉ STUDIO,

 

poskytující ucelené služby rekonstrukce koupelen, rekonstrukcí bytových jader, realizace koupelen, prodej podlah, montáž podlah, prodej dveří, instalaci dveří, výroba kuchyní, montáž kuchyní.

 

Na naší prodejně pod jednou střechou naleznete mnoho vzorků od mnoha výrobců na podlahy, obklady a dlažby a sanity. Koupelnové studio Třebíč poskytující dopravu po Třebíči zdarma.

Kerama

KERAMA

KERAMA S.R.O.
IČ: 25 33 34 11
DIČ: CZ 25 33 34 11

Sídlo:
Kubišova 6,
674 01 Třebíč
Česká republika

Tel.: +420 568 847 360
E-mail: kerama@kerama.cz